KONTAKT
Obrazek użytkownika joanna.lurzynska
Joanna Lurzyńska

506 976 134


Obrazek użytkownika marzena.piwowarczyk
Marzena Piwowarczyk

41 275 00 58

REKRUTACJA NA SZKOLENIA – OSTATNIA EDYCJA KURSÓW W RAMACH PROJEKTU


Rozpoczynamy nabór uczestników na szkolenia:

- kurs komputerowy - ECDL Start
- kurs językowy - JĘZYK ANGIELSKI poziom A2

Rozpoczęcie kursów nastąpi w miesiącu lutym 2015.

Do składania dokumentów aplikacyjnych (kliknij aby pobrać dokumentację aplikacyjną) zapraszamy osoby pracujące, zameldowane na terenie powiatu starachowickiego lub skarżyskiego. W celu zgłoszenia się na kurs należy wypełnić ANKIETĘ REKRUTACYJNĄ wraz z załącznikami (do pobrania na stronie oraz w biurach projektu).

Szczegóły dotyczące organizacji szkoleń:

ECDL START 120 godzin/grupę. Zostaną utworzone 2 grupy w Starachowicach i 1 grupa w Skarżysku-Kam. Zakres tematyczny obejmuje: użytkowanie komputerów i zarządzanie plikami; przeglądanie stron internetowych i komunikacja; przetwarzanie tekstów WORD; arkusze kalkulacyjne EXCEL. Szkolenie zakończone egzaminem przed komisją Polskiego Towarzystwa Informatycznego i uzyskaniem państwowego certyfikatu ECDL START. Zajęcia będą prowadzone 2 razy w miesiącu (co 2 tygodnie), po 6h/dzień/grupę, w systemie weekendowym. 

JĘZYK ANGIELSKI poziom A2 - 120 godzin/grupę. Zostanie utworzona 1 grupa w Starachowicach i 1 grupa w Skarżysku-Kam. Zakres tematyczny zgodny z podręcznikiem ENGLISH FILE Pre-intermediate Workbook. Kurs zakończony egzaminem TOEIC BRIDGE. Zajęcia odbywać się będą 2 razy w tygodniu, w godzinach popołudniowych, po 3h dziennie.

 

Biura projektu:

Akademia Przedsiębiorczości Sp. z o. o.
Starachowice ul. Zgodna 2,  tel. 41 275 19 05
Skarżysko-Kam. ul. Rzemieślnicza 5, tel. 41 251 55 60


FacebookTab