KONTAKT
Obrazek użytkownika joanna.lurzynska
Joanna Lurzyńska

506 976 134


Obrazek użytkownika marzena.piwowarczyk
Marzena Piwowarczyk

41 275 00 58

REKRUTACJA NA SZKOLENIA


Informujemy, że od 20 stycznia 2014 r. rozpoczynamy rekrutację na BEZPŁATNE szkolenia JĘZYK ANGIELSKI poziom A2 oraz ECDL Start (kurs komputerowy). Rozpoczęcie kursów nastąpi w drugiej połowie lutego.

Do składania dokumentów aplikacyjnych zapraszamy osoby pracujące zameldowane na terenie powiatu starachowickiego lub skarżyskiego. W celu zgłoszenia się na kurs należy wypełnić ANKIETĘ REKRUTACYJNĄ wraz z załącznikami (do pobrania na stronie lub w biurach projektu).

Szczegóły dotyczące organizacji szkoleń:

JĘZYK ANGIELSKI poziom A2 - 120 godzin/grupę. Zostaną utworzone 2 grupy w Starachowicach i 1 grupa w Skarżysku-Kam. Kurs zakończony egzaminem TOEIC BRIDGE. Zajęcia odbywać się będą 2 razy w tygodniu, w godzinach popołudniowych, po 3h dziennie.

ECDL START  120 godzin/grupę.  Zostaną utworzone 2 grupy w Starachowicach i 1 grupa w Skarżysku-Kam. Zakres tematyczny obejmuje: użytkowanie komputerów i zarządzanie plikami; przeglądanie stron internetowych i komunikacja; przetwarzanie tekstów WORD; arkusze kalkulacyjne EXCEL. Szkolenie zakończone egzaminem przed komisją Polskiego Towarzystwa Informatycznego i uzyskaniem certyfikatu ECDL START. Zajęcia będą prowadzone 2 razy w miesiącu (co 2 tygodnie), po 6h/dzień/grupę, w systemie weekendowym. 

Kontynuujemy również nabór na szkolenia, które rozpoczną się w drugiej połowie roku: język angielski i niemiecki poziom A1+A2, język angielski poziom A2, ECDL CORE, ECDL START.


FacebookTab